Rezervasyon Oluşturma

Rezervasyon Oluşturma işlemi www.evoteli.com sistemi üzerinde çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır. Beğendiğiniz ilanı açın ve sağ bölümde bulunan giriş çıkış tarihleriniz seçin. Ardından alt kısımda ki kişi bilgilerini belirleyin. Sistem otomatik olarak hesaplama yapacak ve size seçtiğiniz tarihlerde ki ilan fiyat bilgilerini getirecektir. Eğer girdiğiniz veriler doğru ise ve sisteme üye giriş yaptıysanız, rezervasyon isteği gönder butonun tıklamanız yeterli olacaktır.

2. adımda talep ettiğiniz rezervasyon bilgileri görüntülenecek ve yan bölümde misafir bilgileri için giriş alanı çıkacaktır. Eğer bir başkası adına rezervasyon yapıyor iseniz lütfen misafir bilgilerini konaklama yapacak kişi bilgileri ile değiştirin, eğer kendiniz konaklayacaksanız bilgiler otomatik olarak üyelik bilgilerinizden çekileceği için bir değişiklik yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Bu bölümde lütfen Kimlik Bilgisi girmeyi unutmayın. Konaklama yapacak tüm müşterilerin kimlik bilgileri sistem üzerinde tutulmak zorundadır.

Eğer konaklamanız için fatura talep ediyorsanız, alt kısımdaki fatura bilgileri bölümünü doldurmanız gerekmektedir.

Ödeme sayfasına geçtiğiniz de ise 3 ödeme yönteminden birini seçerek rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme yöntemleri ile ilgili detaylı bilgiyi Ödeme sayfasından inceleyebilirsiniz.

Rezervasyon işleminiz tamamlandığı anda sistem size ve ilan sahibine otomatik olarak email ile rezervasyon bilgilerini gönderecektir. Ödeme işleminin kontrolü ve onayı tamamlandığı anda ilan sahibi ve kiralayan arasında iletişim bilgileri paylaşılacaktır.

www.evoteli.com ekibi.

Yorumlar

Yorum Ekleyin

CAPTCHA code