Profilim

Profilim sayfası kişisel bilgilerinizin kaydedildiği ve şifre değişikliği ve fotoğraf yükleme gibi çeşitli kişisel bilgi güncellemesi yapabileceğiniz sayfanızdır. Bu bölümde sol kısımda sisteme yüklediğiniz profil fotoğrafınızı göreceksiniz. Eğer bir fotoğraf yüklemediyseniz lütfen sol bölümden "Dosya seç" butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan size ait bir fotoğraf seçerek sisteme yükleyin. Profil fotoğrafı olan ilan sahipleri daha güvenilir kabul edilmekte ve daha çok rezervasyon almaktadırlar.

Profilim sayfasının ilk kısmında şifre değişiklik işlemi bölümü vardır. Buradan eski şifrenizi girerek şifre değiştirme işlemi yapabilirsiniz. Lütfen değişiklik yaptığınız şifrenizi kimseyle paylaşmayın.

Sayfanın ikinci bölümünde ise "Kişisel Bilgiler" bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde ise, adınız, soyadınız, telefon numaranız, eposta adresiniz, adres bilgileriniz ve hakkınızda tanıtım yazısı yazabileceğiniz çeşitli bölümler bulunmaktadır. Bu kısımdan dilediğiniz gibi kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Lütfen profilinizi eksiksiz olarak doldurun.

www.evoteli.com ekibi.

Yorumlar

Yorum Ekleyin

CAPTCHA code