Ödeme

www.evoteli.com sistemi üzerinden beğendiğiniz ilana rezervasyon yapmak için 3 ödeme şeklinden birini seçebilirsiniz.

Kredi Kartı: Sistemimiz Akbank Sanal Pos ile kredi kartı ödemeleri güvenli ödeme platformu üzerinden gerçekleştirmektedir ve ödeme esnasında girilen kart bilgileri kesinlikle www.evoteli.com tarafından görülmemektedir. Ödeme işleminiz için sistemimiz sizi otomatik olarak Akbank'ın kendi sistemleri üzerinde bulunun güvenli ödeme sayfasına yönlendirecektir ve ödeme işleminizi direk olarak bankaya, kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Paypal: Ödeme seçeneklerinden bir diğeri olan Paypal, dünya çapında kullanılan 100% güvenlikli bir ödeme yöntemidir. İsterseniz sahip olduğunuz Paypal hesabı ile, isterseniz Kredi kartınız ile, ödeme işlemi sırasında sistemimiz tarafından otomatik olarak yönlendirileceğiniz Paypal ödeme sayfası üzerinden ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Havale: Sistemimiz online ödeme yöntemlerini tercih etmeyen müşterilerimize Havale ile ödeme yöntemini de sunmaktadır. Dilerseniz rezervasyonunuzu havale ödeme seçeneği ile tamamlayıp, tarafınıza gelecek banka hesap bilgilerini kullanarak ödemenizi havale / eft ile gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen unutmayın ki havale ödemelerinin tamamlanması için 48 saatlik bir süreç vardır. 48 saat içinde rezervasyon tutarı havale / eft ile gerçekleştirilmez ise rezervasyonunuz iptal edilecektir.

www.evoteli.com üzerinden gerçekleştireceğiniz ödemeleriniz sizi korumak için hesaplarımızda bloke olarak tutulmakta ve kiraladığınız ev, villa, apart, yat, gulet, rezidans, otel veya tesise giriş yaptıktan 24 saat sonra ilan sahibe ödeme gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemle ilan gerçekliği kontrol edilmiş olur ve sahtecilik ve dolandırıcılık gibi üzücü olaylar önlenmiş olur. Siz kiraladığınız yere giriş yaptıktan 24 saat sonra tarafınızdan olumsuz bir bildirim gelmediği sürece ödemeniz ilan sahibine iletilir.

www.evoteli.com ekibi.

Yorumlar

Yorum Ekleyin

CAPTCHA code