Mesajlarım

Mesajlarım sayfası tatil için kiralık yer arayan müşterilerimizin ilan sahipleri ile iletişim kurabilmeleri için hazırlanmış bir mesajlaşma sistemidir.

Beğendiğiniz ilanın sahibine, İlan Sahibi bölümünün hemen altında bulunan Bana Ulaşın linkine tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz.

Bana Ulaşın linkine tıkladığınız da eğer sisteme giriş yapmamış iseniz öncelikle giriş bilgilerinizi soran form çıkacaktır. Sisteme üye iseniz üyelik bilgilerinizi girerek sisteme giriş yapabilir, üye değilseniz hemen yanındaki formu kullanarak anında sisteme üye olabilirsiniz. Sisteme başarılı giriş yaptıktan sonra ilan sahibine mesaj göndereceğiniz iletişim formu açılacaktır. Formadaki verileri tam doldurmaya özen gösterin. Kiralama yapmak istediğiniz tarihleri belirtin, kaç kişi olacağınız seçin ve sormak istediğiniz konuları mesaj içerisine yazıp gönderin.

Çoğu ilan sahibi gönderdiğiniz mesajlara 24 saatten kısa süre içerisinde cevap vermektedir. Mesajınız gönderildiği anda ilan sahibine ve size email ile bildirimde gidecektir. Eğer ilan sahibi 24 saat içinde mesajınıza cevap vermez ise sistemimiz operatörlerimiz bilgilendirecek ve ilan sahibi ile biz iletişime geçip talep ettiğiniz bilgiyi kendisinden öğrenip size bilgi vereceğiz.

Önemli Not: Her iki tarafın güvenlik ve gizlilik haklarını korumak amaçlı mesajlaşma bölümünde iletişim bilgileri, telefon numarası, email adresi, web sitesi adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Sistemimiz bu tür bilgileri otomatik olarak algılamakta ve mesaj içeriğinden çıkarmaktadır. Lütfen mesaj ile ilan sahibi telefon numarası, adres, email veya var ise web sitesi adresini öğrenmeyi teklif etmeyin. İlan sahibi de aynı şekilde müşteriye bu bilgileri iletememektedir.

www.evoteli.com ekibi.

Yorumlar

Yorum Ekleyin

CAPTCHA code