Duvarım

Duvarım sayfası başarılı bir üye girişinden sonra sistem tarafından otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadır. Bu sayfa www.evoteli.comm üzerindeki tüm bilgilerinize ulaşabileceğiz ana kullanıcı ana sayfanız dır.

Duvarım sayfasında üyelik bilgilerinizi, fotoğrafınızı, Sms aktivasyon durumunuzu, toplam ilan sayınızı, mesajlarınızı, aldığınız ve yaptığınız rezervasyonları takip edebilirsiniz. Ayrıca eğer ilanınız var ise, ilanlarınızın takvim müsaitlik durumlarını hızla yapabilmeniz için müsaitlik takvimleri de duvarım sayfasında bulunmaktadır.

Bu takvimleri kullanarak listeden seçeceğiniz ilanınızın dilediğiniz günlerini satışa açıp kapatabilirsiniz. Takvim üzerinde bir tarihi satışa kapatmak için o tarihe bir kez tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer kapalı olan bir tarihi satışa açmak isterseniz aynı şekilde tekrar bir kez tıklamanız yeterli olacaktır. Satışa kapalı günler takvim üzerinde kırmızı olarak gösterilmektedir. Takvimler 3er aylık dönemleri göstermektedir fakat takvimlerin sol ve sağ aüst köşelerinde bulunan ok işaretlerine tıklayarak önceki ve sonraki 3 aylık dönemi listeleyebilirsiniz.

Takvim müsaitlik sisteminin hemen altında her takvim grubuna ait bir dönemsel kapama, açma formu göreceksiniz. Bu form ile uzun dönemler için hızlı ve basit bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Satışa kapatmak veya açmal istediğiniz dönemin başlangıç ve bitiş tarihini seçin ve hemen yanında bulunan durum seçeneklerinden "Müsait" yada "Dolu" seçimini yaparak kaydedin. Seçtiğiniz tarih aralığını anında takvimde güncellenecek ve o tarihler sistemde satışa kapanacak yada açılacaktır.

Duvarım sayfasından aynı zamanda arkadaş davet sistemini kullanarak bir arkadaşınızı www.evoteli.com a davet edebilirsiniz. Arkadaş daveti hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayın. Yaptığınız ve aldığınız davetleri buradan takip edebilir, kazandığınız kuponlarınızı burada görebilirsiniz.

www.evoteli.com ekibi.

Yorumlar

Yorum Ekleyin

CAPTCHA code