Dolar, Pound ve Euro İle İlan Ekleme Özelliği

Bildiğiniz üzere kısa bir süre öncesine kadar sistem üzerinden ilan eklediğinizde sadece Türk Lirası ile ilan ekleme işlemi yapılabilmekteydi. İlan sahiplerinden gelen yoğun talep üzerine sistem alt yapımızda köklü bir değişiklik yaptık ve ilan ekleme sistemimize Dolar, Sterlin (Pound) ve Euro para birimlerini ekledik.

İlan ekleme bölümünde dilediğiniz 4 para biriminden birini seçerek ilanınızı oluşturabilirsiniz. Seçeceğiniz para birimi ilanınız için sabit fiyat birimi olarak işlem yapacak ve site genelinde ilanınız yayına belirlediğiniz para birimi üzerinden çıkacaktır. Kullanıcı sistem genelinde kur seçeneğini değiştirerek ilanı talep ettiği para birimi üzerinden listeleyebilecek ve güncel kur üzerinden işlem yapabilecektir.

Döviz sistemimiz güncel olarak T.C. Merkez Bankası döviz kurlarını takip etmekte ve kullanıcıya en güncel kurları T.C. Merkez Bankası online sisteminden çekerek listeleme ve işlem yapmaktadır.

İlanlarınıza yapılacak rezervasyonlardan elde edeceğiniz kiralama bedelleri sistem üzerinde belirlediğiniz para birimi üzerinden yapılacaktır.

www.evoteli.com ekibi.

Yorumlar

Yorum Ekleyin

CAPTCHA code